Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Pevné disky (hard disky) > Rámečky pro harddisky >

ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO)

ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO)

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO): Rámeček na HDD - rámeček na HDD ORICO pro 2,5palcové 5/7 SATA I, II a II SSD a HDD; až 6 Gbps přes vstup SATA III na caddy, vhodné pro všechny notebooky s 9,5mm optickou jednotkou CD-ROM; vysoce kvalitní slitina hliníku a hořčíku; včetně šroubů a šroubováků Stříbrný kovový rámeček na HDDRámeček ORICO umožní snadnou instalaci vašeho HDD ORICO o velikosti 2,5'' do 9,5mm pozice notebooku. Stříbrné kovové zpracování zajistí dlouhou životnost. ORICO rámeček podporuje SATA III rozhraní s 6 Gbps a disponuje výstupem 6+7 pin. Kompatibilitu jednotlivých částí zaručuje dvoukanálový přepínač.  NAPÁJENÍ port 12V DC PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 6 Gbps URČENÍ2.5" HDD / SDD Vyšší výkon notebookuRámeček na HDD ORICO 2.5" je vybaven SATA III, který umožňuje notebooku vyšší výkon i rychlejší zápis a čtení. Díky dvoukanálovému přepínači se nemusíte obávat... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO) - popis

Rámeček na HDD - rámeček na HDD ORICO pro 2,5palcové 5/7 SATA I, II a II SSD a HDD; až 6 Gbps přes vstup SATA III na caddy, vhodné pro všechny notebooky s 9,5mm optickou jednotkou CD-ROM; vysoce kvalitní slitina hliníku a hořčíku; včetně šroubů a šroubováků Stříbrný kovový rámeček na HDDRámeček ORICO umožní snadnou instalaci vašeho HDD ORICO o velikosti 2,5'' do 9,5mm pozice notebooku. Stříbrné kovové zpracování zajistí dlouhou životnost. ORICO rámeček podporuje SATA III rozhraní s 6 Gbps a disponuje výstupem 6+7 pin. Kompatibilitu jednotlivých částí zaručuje dvoukanálový přepínač.  NAPÁJENÍ port 12V DC PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 6 Gbps URČENÍ2.5" HDD / SDD Vyšší výkon notebookuRámeček na HDD ORICO 2.5" je vybaven SATA III, který umožňuje notebooku vyšší výkon i rychlejší zápis a čtení. Díky dvoukanálovému přepínači se nemusíte obávat...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Externí harddisky nebo Interní harddisky, Dokovací stanice pro harddisky, Stabilizátory pro harddisky.

Nejlevnější ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO) akční ceny - Levné ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO) stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Rámečky pro harddisky.

ORICO 2.5" HDD/SSD caddy for laptops 9.5mm (L95SS-V1-PRO) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz